![]()
Postavljeno – 20. August 2005. g. @ 19:40:00 – (Posetilaca 834) CEST od ltrebotin JABUKE I DUNJEJabuke i dunje,na ormaru stoje.Ja još ne smem,pod prozore tvoje. Pod prozore tvoje,uz mesec zoru da čekam.Sudbine razne postoje,a ja tebi samo smetam.Ima svetlosti u vazduhu,nije sve uvek smak,Ti ponekad u prolazu,ostaviš mi nade znak.


























